HAKKIMIZDA

 

EARGE 2009 yılında hizmet vermeye başlamış, 2010 yılında marka tescil işlemlerinin tamamlanması ile çalışmalarına hız vermiştir. Kurulduğu ilk yıllarda outsource yazılım şirketi olarak çeşitli sektörlerden yazılım şirketlerine hizmet vererek, kurumsal projelerde başarıyla görev almıştır.  

EARGE sahip olduğu tecrübe ve bilgi ile hizmet verdiği her alanda en optimum düzeyde fayda sağlamayı hedeflemektedir. Bu amaçla kendi yazılım framework altyapısına yatırım yaparak, daha kısa sürede daha çok isteğe yanıt veren teknik altyapısı ile hizmet vermektedir.

B2B ve E-Ticaret çözümlerinde bulut teknolojilerine daha ilk yıllarından itibaren bu alanda müşterilerine sunduğu esnek teknoloji altyapısı ile ilklerin öncüsü olmuştur. Tek platform üzerinden çoklu mağaza yönetim teknolojisi veya CDN (Content Delivery Network) teknolojisini gibi birçok teknolojiyi ilk çıktığı yıllarda müşterilerine sunarak herkesten önce bu teknolojilerden fayda görmelerini sağlamıştır. Halen en yeni teknolojiler ile tasarlanmış, tüm cihazlarda yüksek performans ile çalışan web projeleri ile alanında tecrübesini ispatlamaya devam etmektedir.

Hastane Intranet Portalı,  Bayi Yönetim Sistemi,  Stok ve Muhasebe Yönetim Otomasyonu, XML ve  Restful Servis Entegrasyonları,  Api Entegrasyon Hizmetleri,   SAP Entegrasyon Hizmetleri ve birçok çeşitli yazılım projesinde başarı ile en doğru ve en optimum sonucu üretecek yazılım hizmetlerini sunmayı başarmıştır. 

Güçlü ekip yönetim anlayışı ile, mutlu bir ekibe sahip olmayı başaran EARGE, esnek güler yüzlü ve samimi ekibi ile değerli müşterilerine kusursuz ve kesintisiz hizmet vermektedir. Geleceğe yatırım yaparak kurum içi eğitimler ile çağımızın ötesinde bugünle sınırlı kalmayıp yarının teknolojisine hazır bir ekip ile her zaman müşterilerini yeniliklere adapte etmekte başarılı bir iş ortağı olmuştur.

Analiz yeteneği yüksek, tutku ile çalışan bir ekibe sahip olmanın kattığı ivme ile her zaman müşterisini memnun etmeyi başarmıştır. EARGE ekibi girişimci ruha sahip dinamizmi ile başarılı şirket içi girişim teknolojileri projesine imza atmıştır.

EARGE, sürekli eğitime olan inancı ile bugünü değil yarını hedefleyen ekip yönetim anlayışı ile B2B, E-Ticaret ve şirket içi kurumsal projeleri ile hizmetinizdedir.