SOSYAL SORUMLULUK


EARGE ® Teknoloji, toplumsal ihtiyaçlara duyarlı bir şirket kültürüne sahiptir.
Bu doğrultuda gönüllü olarak sürdürmekte olduğu toplumsal faydayı hedefleyen gönüllü projeleri ile  toplumsal sorunlara çözüm getirmeyi ve  ihtiyaç sahiplerine destek olmayı hedeflemektedir.

Öğrenci ve Yeni Kurulan Girişimlere Ücretsiz Hosting Desteği
Üniversite öğrencilerinin öğrendikleri yazılım bilgisini gerçek hayatta deneyimleyip projelerinin son kullanıcı ile buluşması amacı ile ücretsiz hosting ve sunucu hizmeti sunmaktayız. Yeni kurulan şirketlere de 2 yıl boyunca ücretsiz sunucu ve hosting desteği sunmaktayız. 

Başvuru için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz.
https://my.forms.app/eargeforms/earge-teknoloji-start-up-ve-ogrenci-ozel-ucretsiz-hosting-basvuru-formu

 

Depremsiz Hayat  - Ücretsiz Deprem Risk Analiz Projesi
Deprem anında can kayıplarının en büyük sebebi, depreme dayanıksız binaların kullanımda olmasıdır. Toplum maddi yetersizliklerden dolayı oturduğu evin sağlamlığını denetleme gücüne sahip değildir. "Depremsiz Hayat Gönüllüleri" ile birlikte geliştirilen depremsizhayat.com projesi ile, ücretsiz şekilde istediğiniz binanın sağlamlık değerlendirmesini yaptırabilirsiniz. Alanında uzman kişilerin değerlendirip analiz sonucunu paylaştığı yardımlaşma platformunun EARGE önderliğinde, tamamen gönüllü yazılım uzmanı ekip tarafından geliştirilmiştir.

http://depremsizhayat.com/ ( beta )

 

Yeşil Dünya için Fidan Dikimi - Ege Orman Vakfı
Müşterilerimize sunduğumuz yazılım projeleri tamamlandıktan sonra, her müşterimiz adına "Ege Orman Vakfı" online sitesi üzerinden müşterimizin adına 5 adet fidan ekilmesi için hediye kartı gönderiyoruz. Böylece daha yeşil ve temiz bir dünya için küçük de olsa müşterilerimizi hem bilinçlendirmeyi, hem de dikilen fidanlar ile küçük de olsa katkıda bulunmuş oluyoruz.
 

EARGE olarak toplumsal ihtiyaçlara mümkün olduğunda destek olmayı önemsiyoruz. Sosyal yaşamın gücüne inanıyoruz.